Hlídání dětí profi CHŮVA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání dětí profi CHŮVA

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Charakteristický je náš individuální přístup ke každému klientovi, vždy se snažíme o maximální vstřícnost k potřebám Vašim a Vašich dětí. Skutečnost, že se pomáháme starat o to nejdražší, co člověk v životě má, chápeme jako obrovský závazek, kterému podřizujeme veškerou naši činnost. Službu zajišťují kvalifikované chůvy, které splňují odbornou způsobilost. Můžeme tedy poskytovat hlídání dětí všech věkových skupin od 5 měsíců věku. Chůvy se řídí etickým kodexem Individuální přístup ke každému klientovi – chůva je vybírána dle požadavků rodičů Pečlivě si vybíráme každou naši chůvu a dbáme na ověření všech informací Pravidelně pořádáme školení v oblasti péče o dítě a první pomoci Hlídáme děti i v jejich nemoci ve službě BEBI CHŮVA Naše chůvy jsou matkami a mají zkušenosti s hlídáním dětí Hlídání dětí našimi chůvami je vždy kreativní, bezpečné, důvěryhodné, diskrétní, profesionální

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Opavská 4472/76
Telefon: 734 722 848
E-mail: [email protected]

> Komentáře