Hlídání dětí- tetičky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání dětí- tetičky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Společnost TETIČKY se specializuje na hlídání dětí v rodinách v regionu Olomouckém, Šumperském, Přerovském. Naším cílem je zajisti pro Vás hlídání dětí tak, abyste se s pocitem absolutního klidu a bezpečí mohli věnovat Vašim pracovním záležitostem nebo jiným aktivitám. pravidelné i jednorázové 24 hodin denně o víkendech i svátcích na služební cestě a dovolené vyzvedávání a odvoz dětí doprovod do kroužků Výběru Tetiček věnujeme maximální pozornost a nikdy neděláme ani ty nejmenší kompromisy. Těší nás spolupráce s příjemnými, inteligentními a zodpovědnými dívkami, které si uvědomují, jak velice důležitý je jejich aktivní přístup k péči o děti a jak mnoho pro své malé svěřence znamenají. Pokud se jedná o osobnostní předpoklady, klademe důraz zejména na trpělivost, spolehlivost, dochvilnost a příjemné vystupování. Velice důležitá je i schopnost bezproblémově se přizpůsobit rytmu a zvyklostem dané rodiny. prošly velice pečlivým výběrovým řízením mají opravdu hezký vztah k dětem naprostá většina z nich studuje vysokou školu mají zkušenosti s péčí o děti (au-pair v zahraničí, hlídání dětí v českých rodinách, péče o vlastní mladší sourozence Ceník pondělí – pátek 160 kč / hod sobota – neděle 170 kč / hod Za každé další dítě se připlácí 70 Kč / hod. V případě rychlého zajištění hlídání je příplatek dle domluvy. Při pravidelném využívání našich služeb je cena domluvena individuálně. Nejsme plátci DPH. neúčtujeme příplatky za nemocné dítě a za práci v noci ceny jsou včetně dopravy v rámci Olomouce. V případě hlídání po 22.hodině žádáme zákazníka, aby zajistil našim zaměstnancům dopravu do místa bydliště. za dopravu mimo Olomouc a čas strávený na cestě si účtujeme příplatek – 80,-/hod a PHM. minimální pracovní doba jsou 2 hodiny denně.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Wanklova 12
Telefon: 605 740 168
E-mail: [email protected]

> Komentáře