Hlídaní děti Ostrava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídaní děti Ostrava

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše hlídací agentura se hlídáním dětí zabývá již řadu let. Jsme k dispozici vždy, když potřebujete. A přiznejme si, že takových chvil může být více než dost. Však to znáte. Máte hodně práce, často musíte jezdit na služební cesty, ne vždy je alespoň jeden z rodičů k dispozici. Někdy zase nastane chvíle, kdy si prostě potřebujete oddechnout či prožít alespoň pár klidných chvil pouze se svou drahou polovičkou. V takových či podobných případech se na nás můžete kdykoliv obrátit a s klidným svědomím svěřit svou ratolest do naší péče. Proč je hlídání dětí zprostředkované naší hlídací agenturou lepší v porovnání s ostatními nabídkami? Hlídání vykonávají pouze zkušení pracovníci, kteří ve většině případů mají své vlastní děti. Všechny chůvy či vychovatelé jsou prověřené a důvěryhodné osoby, se kterými již dlouhodobě spolupracujeme. Pro vaše děti nachystáme vždy kvalitní, poučný a zábavný program. Důležitá je pro nás také individualita každého hlídaného dítěte. Babysitter je k dispozici prakticky kdykoliv, můžete se na nás spolehnout i v situaci, kdy nejsme předem domluveni.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Cholevová 33
Telefon: 608 321 723
E-mail: [email protected]

> Komentáře