Hlídání dětí- Agentura ProVás | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání dětí- Agentura ProVás

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vaše děti pohlídáme 24 hodin denně, o víkendech i o svátcích. Naše služby zahrnují i vyzvedávání dětí ze školky, školy a doprovod dětí do zájmových kroužků. Samozřejmostí je postarat se odborně o dítě i během jeho nemoci. Hlídáme děti bez rozdílu věku a zdravotního stavu. Hlídání dětí probíhá vždy aktivním způsobem, v závislosti na věku dítěte, jeho schopnostech, přáních a Vašich požadavcích (hry, procházky, sport, četba, říkanky, ruční práce, výtvarné činnosti, hra na hudební nástroje,...). Naše pečovatelky umí: aktivně trávit čas s dětmi doma nebo venku dopravit bezpečně dítě do školky, školy, kroužků připravit a podat dítěti stravu zajistit potřebnou hygienu dítěte komunikovat v cizím jazyce připravit dítě na následující školní den doučovat děti ve školních předmětech i jazycích připravit dítě na přijímací zkoušky na střední školu pečovat o nemocné dítě a obstarat s ním návštěvu pediatra či odborného lékaře pečovat o více dětí najednou a zajistit pro ně vhodný program pečovat o dítě ve vlastní domácnosti pečovat o dítě jinde než v domácnosti klienta pečovat o domácnost Potřebujete-li pohlídat dítě několik dnů v řadě, jistě najdeme řešení i pro tuto situaci. Zajistíme i společnost pro Vaše dítě na Vaší dovolené. Vynasnažíme se pro dítě zajistit jednu stálou pečovatelku, aby mohlo dojít k navázání přátelského vztahu s dítětem. Spolehněte se na naši diskrétnost a respektování životního stylu a zvyklostí rodiny. Se všemi klienty uzavíráme smlouvu o péči o dítě mezi rodiči a agenturou. Součástí uzavření smlouvy je i volitelné vyplnění zdravotní karty dítěte, pro předání důležitých informací o zdravotním stavu dítěte.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Jundrovská 14
Telefon: 603522301
E-mail: [email protected]

> Komentáře