Hlídání dětí Beránek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání dětí Beránek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zajišťujeme pravidelné i nárazové profesionální hlídání dětí (Brno a okolí). Nejčastěji se pečovatelka stará o dítě u vás doma. Péče o dítě ve vašem domě má tu výhodu, že se dítě nachází ve vlastním prostředí, kde má své hračky, vše dobře zná a má pocit jistoty. Naše služby jsou maximálně flexibilní a naše pečovatelky přizpůsobivé a vždy plně ochotné respektovat přání a potřeby každé rodiny. Samozřejmostí je vyzvedávání dětí z jeslí, školek nebo škol a jejich doprovod do zájmových kroužků, stejně jako procházky s kočárkem s těmi nejmenšími. Hlídání dětí zajišťují naše pracovnice, které pečlivě vybíráme podle přísných kritérií – důraz klademe především na jejich odbornou praxi a zkušenosti. Pečovatelky pravidelně prověřujeme a školíme. I proto můžete mít jistotu, že vaše dítě bude v těch nejlepších rukou. V případě jakýchkoli nesrovnalostí v průběhu péče o dítě se na nás můžete kdykoliv obrátit. Naše služby poskytujeme pro děti bez věkového omezení, zajišťujeme i hlídání dětí nemocných nebo handicapovaných. Přidanou hodnotou našeho způsobu péče o děti je skutečnost, že dítě není pouze hlídáno, ale je o něj skutečně odborně pečováno. Pečovatelka, která dítě hlídá, vytváří individuální program tak, aby především podporovala jeho osobnostní rozvoj, a přizpůsobuje se jeho aktuálním potřebám. V případě zájmu ze strany rodičů není problém se domluvit i na doučování dětí v Brně a jeho okolí. Výhody našeho hlídání dětí v Brně: • individuální přístup ke všem klientům, respektování požadavků a potřeb rodiny; • pro stálé klienty zajišťujeme hlídání dítěte prováděné stále stejnou pečovatelkou; • pečovatelku za vás pečlivě prověříme a zprostředkujeme přímé reference • můžete nám kdykoli zavolat, fungujeme nepřetržitě; • hlídání dětí v rodinách mluvících cizím jazykem; • garantujeme pojištění odpovědnosti za případnou škodu; • jsme schopni pro Vás zajistit hlídání dítěte do několika hodin od objednání; • máme dlouholetou praxi v oboru hlídání a péče o děti. Vaše dítka Vám pohlídáme také o víkendu! Zná to asi každý – potřebujeme vymalovat byt, zůstat odpoledne déle na oslavě u přátel nebo třeba jen nutně udělat velký nákup. A děti jsou u toho s námi. Často se začnou nudit a pak zlobí, neboť chtějí naši pozornost. Nabízíme Vám pomoc s hlídáním Vašich dětí během víkendu v naší školce Beránek. Přiveďte k nám Vaše ratolesti, rádi je pohlídáme, pohrajeme si s nimi a usměvavé zase vrátíme zpět. Vítány jsou děti ve věku od 2 do 6 let, a to v době 8:00 – 18:00 hod během každé soboty a neděle. O děti se postará pečovatelka z našeho týmu v bezpečném a vybaveném prostředí školky v centru Brna vedle Lužáneckého parku.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Antonína Slavíka 11
Telefon: 728 005 588
E-mail: [email protected]

> Komentáře