Mateřské a dětské centrum Maják | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské a dětské centrum Maják

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mateřské a dětské centrum Maják funguje od začátku toku 2002 na dobrovolné bázi jako místo, kde se scházejí rodiče se svými dětmi, navzájem si pomáhají, seberealizují se, vyměňují si rady, zkušenosti i služby a také se vzdělávají. MCD Maják je místo, kde se děti již od nejútlejšího věku přirozenou a nenásilnou formou mohou učit žít aktivněji a zdravěji, bez pocitu izolace. Vám, rodičům, nabízíme prostor pro vytváření nových zajímavých programů. MDC Maják je otevřen i pro děti trpícími různými zdravotními či psychickými poruchami i postižené děti (centrum je bezbariérové). Významnou součástí programů pro děti i dospělé je ekologická výchova a výchova k pozitivnímu vztahu k přírodě a místu, kde žijeme. Během roku 2006 – 2008 byla v MDC Maják zřízena ekologická poradna, na jejíž tradici bychom rádi navázali, a to v dílničkách specializovaných na práci s přírodními materiály a dřevěnými polotovary, na korálkování a keramické dílny, techniky ubrouskování, malování na sklo apod. Doufáme ve spolupráci s místními firmami.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Tanvald
Ulice: U školky 579
E-mail: [email protected]

> Komentáře