Rodinné centrum Pampalánie | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Pampalánie

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

RODINNÉ ZÁBAVNÍ CENTRUM JE NEJVĚTŠÍ V ÚSTÍ NAD LABEM A NABÍZÍ JEDINEČNÉ ZÁŽITKY NEJEN PRO DĚTI, ALE I PRO DOSPĚLÉ. RODINNÉ CENTRUM, KDE MŮŽETE SPOLEČNĚ S VAŠIMI DĚTMI ZAŽÍT MNOHO ZÁBAVY A POZNAT NEPOZNANÉ. NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ RODINNÉHO CENTRA JE I KAVÁRNA S OBČERSTVENÍM. NABÍZÍME VÁM A VAŠIM DĚTEM NĚCO, CO SE NEDÁ KOUPIT ZÁŽITKY,RADOST A ŠTĚSTÍ CELÉ RODINY. KAVÁRNA CHVÍLE RELAXU SI MŮŽETE UŽÍT V NAŠÍ KAVÁRNĚ A ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ MŮŽETE VYUŽÍT I NAŠÍ SLUNNOU TERASU S KRÁSNÝM VÝHLEDEM. PÁRTY MÍSTNOST SAMOSTATNÁ MÍSTNOST URČENÁ PRO OSLAVU NAROZENIN A JINÝCH UDÁLOSTÍ. NECHTE VŠE NA NÁS, JEN UŽÍVEJTE! ELEKTRICKÉ FORMULE FORMULE VÁS PROVEZOU STŘEDEM ATRAKCE. KDO BY NECHTĚL ZAŽÍT POŘÁDNOU JÍZDU VE FORMULI? SEŠLÁPNĚTE PLYN-JEDEM! BOBOVÁ DRÁHA ŽÁDNÉ SNĚHULE ANI RUKAVICE, JEN POŘÁDNOU KURÁŽ A ODVAHU NA NAŠÍ 12M BOBOVÉ DRÁZE. A MNOHO DALŠÍHO - TRAMPOLÍNY, SPIDER VĚŽ, TOBOGÁN, KLOUZAČKY, KANÓNY, LEGO... Neváhejte nás navštívit a přijďte si vyzkoušet všechny naše atrakce!

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Mírová 2861/6
Telefon: 777 933 398
E-mail: [email protected]

> Komentáře