Skiareál Rokytnice nad Jizerou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

> Fotogalerie

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Skiareál Rokytnice nad Jizerou jako páté největší středisko v České republice uvedlo na lyžařský trh nový produkt – věrnostní program plný slev a výhod, které se budou moci čerpat v nově otevřených službách: gastro, ski servis a půjčovna nebo dětský koutek. Kromě toho se na kopce Lysé hory dostanou lyžaři i skibusem z Prahy a dalších lokalit. „Předprodej sezónních jízdenek online je již od října zahájen a pro nadcházející sezonu přicházíme s lákadlem v podobě ROKY PASSu, což je v podstatě 15% sleva na nákup skipasu. Pokud se lyžař zaregistruje, získá tím formou Roky passu 5% slevu cash a 10% slevu v bodech. S body si poté může nakoupit se slevou třeba oběd nebo půjčit lyže značky Rossignol,“ uvádí k novinkám ředitel skiareálu Rokytnice nad Jizerou Michal Kopecký. Díky online nákupu se letos ceny skipasů pohybují na stejné nebo dokonce nižší úrovní než vloni a to s rozšířením služeb včetně zasněžovacího systému. Nyní je areál v případě vhodných klimatických podmínek schopen být zasněžen díky technologii totožné jako na OH v Soči již za 3-5 dnů. To je více než o polovinu času dříve než před instalací nových tyčí a děl. Změny také zaznamenal ceník ve prospěch mládeže a seniorů, ti ušetří na jednodenním jízdném oproti loňsku celých 30 korun. Denní permanentka ve skiareálu Horní Domky v hlavní sezóně vyjde pro dospělého na 650 Kč (při nákupu online 620 Kč), mládež a senioři zaplatí 520 Kč (online 490 Kč), děti do 14 let 450 Kč (online 430 Kč) a do 6 let mají stále jízdné zdarma. K aktuální sezoně ve skiareálu dodává ředitel Kopecký: „Vzhledem k tomu, že jsme rodinný areál, rozšířili jsme nabídku právě pro ně. Nově máme rodinné jízdné. V hlavní sezoně si například rodiče a jedno dítě zalyžují za 1600 Kč, při nákupu přes internet za ještě méně, rodina ušetří řádově 20-30%. Řešíme i dětský koutek, který by fungoval jako hlídání dětí od 3 let, samozřejmě pod pedagogickým dozorem. U nás je velkou výhodou, že máme parkoviště hned u budovy nástupu na lanovku, kde je i půjčovna se ski servisem a zmíněný dětský koutek. Pro soutěživé lyžaře jsme připravili seriál open závodů ve slalomu ROKY CUP a na konec sezony opět pozveme na kopání pokladů ve sněhovém poli na naší akci SNOWEND. To není apríl, i když se vykopávání uskuteční v sobotu 1. dubna. Věříme, že nejen akce a služby tohoto typu nám přilákají nové lyžaře.“

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Rokytnice nad Jizerou

> Komentáře