Time Out dětský koutek NC Chodov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Time Out dětský koutek NC Chodov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Koutek je plně klimatizovaný, jehož jedna celá strana je prosklená s přístupem denního světla. Malba v interiéru je rozčleněná do různorodě barevných čtverců, jež doplňují postavy z dětských filmů společnosti Disney. Ve vybavení DK se nachází minikino, herní konzole Nintendo Wii a XBox Kinect, skluzavka do bazénku míčků, workshopy pro výtvarnou činnost, herní zóna pro kluky a holčičky, kde se nachází kuchyňka a různé druhy stavebnic, silnic, autíček, kolejí, kočárků, panenek atd. V DK se nachází i výborná minikavárnička s nabídkou chutné kávy, nealka, vína a čajů Basilur, které máme i v mimořádné nabídce v dárkových krabičkách či kovových obalech. V mimořádné nabídce máme i plyšová zvířátka Webkinz, která mají svůj jedinečný speciální 8místný tajný kód, díky kterému se může jeho majitel připojit do světa na webových stránkách www.webkinz.com a získat zde virtuální verzi svého mazlíčka. Celková kapacita koutku: 63 dětí Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let. Děti mladší tří let přijímáme v doprovodu osoby starší 18 let. Otevřeno dne: 9.11.2005 Prostředí: Filmohrátky Plocha dk: 119 m2 Otevírací doba: 9:00 – 21:00 Ceník: Pobyt do 60 min 78,- Kč 61-90 min 108,- Kč 91-120 min 138,- Kč 121-150 min 168,- Kč 151-180 min 198,- Kč Každá další započatá hodina bude účtována po 100,- Kč. Každá doprovodná osoba v DK platí jednorázový poplatek 30,- Kč. Příjem dětí je ukončen 30 minut před zavírací dobou DK. Čas je měřen počítačem, proto je nelze ovlivnit!

> Otevírací doba

denně 9:00 – 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Roztylská 2321/19
Telefon: 736 671 009
E-mail: [email protected]

> Komentáře