Time Out dětský koutek Arkády Pankrác | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Time Out dětský koutek Arkády Pankrác

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla. Atmosféra koutku je laděna ve stylu starobylého aztéckého města obklopeného džunglí s divokými zvířaty. Vchod do koutku hlídá obrovský had. Ve vybavení dětského koutku najdete skluzavku do balónků, minikino , workshopy pro výtvarnou činnosti, interaktivní zónu s konzolemi Nintendo Wii nebo například závodní dráhu pro elektromobil. Pro děti do 3 let máme vyhrazen speciální prostor na hraní. Je zkoncipovaný, aby rodič mohl být stále v blízkosti svého batolátka. V DK se nachází i mini kavárnička s nabídkou čerstvé kávy a drobného občerstvení pro rodiče. Otevřeno dne: 7.2.2009 Celková kapacita koutku: 44 dětí Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let. Děti mladší tří let přijímáme v doprovodu osoby starší 18 let. Plocha koutku:199 m2 Otvírací doba: 9:00 - 21:00 Prostředí: Aztécká džungle Ceník: Pobyt do 60 min 68,- Kč 61-90 min 98,- Kč 91-120 min 128,- Kč 121-150 min 158,- Kč 151-180 min 188,- Kč Každá další započatá hodina bude účtována po 100,- Kč. Každá doprovodná osoba v DK platí jednorázový poplatek 30,- Kč. Příjem dětí je ukončen 30 minut před zavírací dobou DK. Čas je měřen počítačem, proto je nelze ovlivnit!

> Otevírací doba

denně 9:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Na Pankráci 86
Telefon: 736 490 495
E-mail: [email protected]

> Komentáře