Ski areál Monínec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ski areál Monínec

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Otevřeno

leden, únor, březen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Areál Monínec najdete na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Monínec leží v srdci České Sibiře a kombinace jejího mikroklimatu, severní stráně a nadmořské výšky tvoří z Monínce jedinečný přírodní ledovec. Pro lyžaře i snowboardisty je zde několik sjezdovek. Na vrchol 1,2 km dlouhé sjezdovky vás vyveze čtyřsedačková lanovka. Lyžařská škola nabízí výuku dospělým i dětem ve dvou skiparcích. Areál je navíc vybaven nejmodernější zasněžovací technologií umožňující výrobu sněhu při teplotách nad nulou. Monínec je proto ideálním místem pro lyžování nedaleko Prahy. Samozřejmostí je absolutní zázemí s kompletním vybavením pro zimní sporty včetně půjčovny i skiservisu. Díky nejmodernějšímu zasněžování je místní svah ideální pro lyžování i v době, kdy jinde už vytáhli kola. Kromě sjezdového lyžování zde najdete i další zimní atrakce jako snowtubing a samozřejmostí je i možnost sáňkování a bobování. V okolí Monínce jsou pravidelně udržované a dobře značené běžkařské trasy v délce zhruba 54 kilometrů. Areál nabízí několik možností ubytování. Tříhvězdičkový Hotel Monínec*** s wellness centrem, novou budovu Javorka, penzion s přátelskými cenami pro nízkorozpočtové cestování, nebo apartmány, které je možné využít v zimě i v létě. Snídaně, obědy i večeře zajišťuje vyhlášená restaurace přímo v hotelu, pro občerstvení během lyžování určitě využijete i samoobslužnou restauraci alpského typu M2 na úpatí sjezdovky. Hotelová lyžařská škola Nabízí výuku a zapůjčení vybavení hostům ubytovaným v Areálu Monínec. Výuka probíhá na hotelové sjezdovce, kde najdete i dětský ski park vybavený dvěma nekonečnými lany. Na děti čeká velké množství lyžařských pomůcek, jako jsou interaktivní dětské slalomy, figurky, tunely atd. Součástí je začátečnický snowpark (široký box nízko nad sněhem) pro odstraňování pluhu a hlavně zábavě. Výuka je možná formou individuální i skupinové výuky. Výhodou pro rodiče je to, že si instruktor žáka vyzvedne na recepci Hotelu Monínec. K výuce jsou používány moderní výukové pomůcky jako jsou figurky, tunely, interaktivní dětské slalomy. Výuka probíhá formou doprovodných soutěží a her. Více informací o lyžařské škole a rezervaci výuky získáte v rámci potvrzení rezervace vašeho pobytu. Lyžařská škola se přesunula na druhou stranu lanové dráhy. Prostor pro lyžařskou školu je od roku 2018 o hodně větší. Ve školním skiparku bude pohyblivý pás obohacený o další možnost výstupu podle toho jak je lyžař zdatný. Pro ty, kteří už se na sjezdovce trochu rozkoukali tady bude také vlek Poma. Na sjezdovce nebudou chybět ani interaktivní prvky na vylepšení motoriky a další zábava. Dětská herna je přístupná dětem všeho věku. Do tří let pouze s doprovodem rodičů, od tří let rádi zajistíme i hlídání dětí. Místo pro děti je rozděleno do několika zón zaměřených na kreativitu, pohyb a odpočinek.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Sedlec - Prčice
Ulice: Monínec 7
Telefon: 314 004 539
E-mail: [email protected]

> Komentáře