Avion junior- dětský koutek v Avion Shopping Park Ostrava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Avion junior- dětský koutek v Avion Shopping Park Ostrava

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (8x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Klimatizovaný dětský koutek laděn ve stylu svět kolem nás. Avion Junior skýtá mnoho aktivit pro kluky i holky. Holky si zamilují kostymérnu s kouzelným zrcadlem, kluci naopak svoji pozornost upínají k Xbox 360 Kinect. Interaktivní zónu dále doplňují 3 tablety, které nabízí možnost více aktivit rozdělených do 3 věkových skupin. Stromovou dominantu tvoří workshop pro ruční a výtvarnou činnost. Aktivní zónu tvoří bazén s balónky, který doplňuje ponorka s podmořskými motivy. Od bazénu vedou 3 kamenité cesty, které Vás zavedou na moderní hřiště s horolezeckou stěnou a průlezkami. Klidovou zónu tvoří knihovna s velkými polšáři. V dětském koutku dále naleznete stavebnice Lego Duplo, vláčkodráhu, odrážedla, houpačky, dětskou kuchyňku, kočárky, panenky, stolní hry a mnoho dalších hraček Vaše ratolesti. Blíží se narozeniny Vašeho dítěte a chcete být za nejlepší rodiče? Známe recept! V našem dětském koutku Vám připravíme nezapomenutelnou narozeninovou oslavu přímo na míru Vaší ratolesti. Více informací o HAPPY PARTY přímo v dětském koutku nebo u odpovědné vedoucí - paní Zabavské (+420 736 622 313).

> Otevírací doba

PO – NE 10:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Rudná 114
Telefon: 736 490 475
E-mail: [email protected]

> Komentáře