Človíčkov OC Lužiny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Človíčkov OC Lužiny

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.2  (11x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětské hřiště o rozloze 320m2U nás si děti najdou zábavu všemožného druhu. Dominantou je velký cha-cha box plný různých prolézaček, skluzavky, trampolíny, dráhy na autíčka a tunelů. Pro ty nejmenší dítka je připraven bazének plný balónků, mini skluzavka, kočárky, panenky, autíčka, hudební nástroje, skákací míče, stavebnice, … Věrnostní karta Co je věrnostní karta Věrnostní kartu dostanete od obsluhy Človíčkova při Vaší první návštěvě. Za každou návštěvu pak do této karty získáte razítko. Po obdržení 10-ti razítek máte 11. vstup zcela zdarma. Zaplněnou věrnostní kartu si pak ponecháme u nás, vy za ní dostanete opět novou Ceník Vstupné: 79,- Kč Vstupné je časově neomezeno. Pokud ovšem s dětmi opustíte prostory Človíčkova a vrátíte se zpět, platí se vstupné znova. Vstupné se platí pouze za děti. Vstupné do Človíčkova je podmíněno nalepením samolepky na oděv Vašeho dítka. Samolepku dostanete po zaplacení vstupného u obsluhy Človíčkova. BEZ OZNAČENÍ SAMOLEPKOU JE VSTUP PRO VAŠE DÍTKA DO HRACÍHO KOUTKU ZAKÁZÁN!!!

> Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 19:00 hod.
So - Ne: 9:00 - 19:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: 3NP OC Lužiny, Archeologická 2256/1
Telefon: 773 555 592
E-mail: [email protected]

> Komentáře