Centrum pro rodinu Beruška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum pro rodinu Beruška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kdo může chodit do BERUŠKY? Všechny děti od 2 měsíců do 6 let a jejich sourozenci bez věkového omezení, vždy za doprovodu dospělé osoby, maminky, tatínka, babičky, dědečka, …., toho, kdo má chuť prožít volné chvíle s dítětem ve společnosti rodičů a dětí se stejným zájmem. S čím se seznámíte v BERUŠCE? Vaše dítě: - pozná nové prostředí a věci, které nezná z domova, - pozná a zvykne si na nové kamarády, tety (maminky z BERUŠKY) a strýce (BERUŠKU navštěvují i tatínkové), - se naučí nová dětská říkadla, básničky, písničky s pohybovým doprovodem, - se naučí různé pohybové dovednosti na cvičeb. nářadí, - má možnost seznámit se s řadou výtvarných technik, které ještě nepoznalo (určeno pro děti od 3 let), - bude mít možnost poslouchat pohádky v maňáskovém divadle. Vy jako rodiče: - poznáte, že starosti a problémy, které řešíte sami, nejsou tak neřešitelné, jak se Vám zdá, - zjistíte, že se dá očekávat rada nebo pomoc od jiných maminek, které již prošly podobnou skutečností, - zjistíte, že zkušenost druhých Vám může přinést úlevu v některých Vašich starostech (kojení, krmení, pleny, uspávání, dudlík, vztekání, kousání, nespavost,….), - se také můžete zapojit do tvořivých činností a vyzdobit si Váš byt nebo dům řadou výrobků(obrázky, květináče, suchá vazba, ….), - se můžete zúčastnit odborných besed, - máte možnost seznámit se s řadou odborných časopisů, kde můžete nalézt odpovědi na řadu otázek. Koho poznáte v BERUŠCE? - Nové přátele pro Vás a kamarády pro Vaše děti.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Uherský Brod
Ulice: Nerudova 193
Telefon: 734491294
E-mail: [email protected]

> Komentáře