Narozeninové oslavy BRuNO family park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Narozeninové oslavy BRuNO family park

> Termín

1.1.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rádi by jste své děti a jejich kamarády překvapili výběrem místa na oslavu narozenin? Nechcete ale zároveň trávit příliš mnoho času přípravami a už vůbec ne následným úklidem po divoké dětské párty? Pak jste na správném místě. V BRuNO family parku plníme všechny dětské i dospělácké sny na profesionální úrovni a ještě nás to ke všemu baví! Poskytneme vám nejen vhodné prostory, ale i vše ostatní, co je potřeba pro pořádnou oslavu. Jako základ nabízíme 3 varianty balíčků, které můžete po konzultaci s námi upravovat a doplňovat o vaše nápady. Narozeninové místnosti v naší herně jsou pro divoké dětské oslavy jako stvořené. Každá z nich je jinak tematicky zaměřená a vyberou si holčičky, kluci i všichni zároveň. Nabízíme Vesmír, Princezny, Cirkus, Formule a Les. Místnosti se nachází na dosah od hlavního herního prostoru, děti tak mohou libovolně odbíhat k atrakcím a zase se vracet. Všechny místnosti jsou obsluhovány s Brasserie Zobka. Můžete si tak vybrat z níže uvedených narozeninových menu, nebo nás kontaktovat a sdělit nám vaše speciální přání.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Kigginsova 2
Telefon: 733 439 192
E-mail: [email protected]

> Komentáře