Lyžařský areál Nad nádražím v Železné Rudě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lyžařský areál Nad nádražím v Železné Rudě

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Lyžařský areál Nad nádražím v západní části Šumavy se nachází v horském městě Železná Ruda. Lyžařské vleky o délce 650 a 300 m jsou umístěny na profilu středně lehkých sjezdovek, které jsou určené pro rodiny s dětmi, začínající lyžaře, školní výcvikové kurzy a lyžařské školy. Vzhledem k šířce sjezdových tratí zde mohou i zdatnější lyžaři nebo snowbordisté prožít příjemné lyžování v širokém oblouku. Novinkou sezóny 2014/15 je propojení skiareálu Nad Nádražím se Špičákem. Na jeden skipas (580 Kč) tak můžete lyžovat v obou střediscích. Lyžařský areál nabízí: 4 lyžařské vleky lyžařskou školu úschovnu věcí hlídaní dětí od 3 let občerstvení s posezením na terase půjčovnu lyží a snowbordů cca 300 m od areálu dětské hřiště s celoročním provozem večerní lyžování. Pro úplné začátečníky bez rozdílu věku jsou v projektu Nádražíčko připravené vleky o délce 50 a 100 m, nepohyblivý koberec, terénní nerovnosti a plno barevných překážek. Úpravě sjezdových tratí je věnována velká pozornost, a proto se úprava provádí 2x denně, tedy před denním (9-16 hod) a večerním (18-21 hod) lyžováním. Večerní lyžování probíhá denně a patří mezi nejkvalitnější a nejvíce vyhledávané v této oblasti. Celé středisko je vybaveno nejmodernějším systémem zasněžování. V kombinaci se šumavským klimatem v této nadmořské výšce je na všech sjezdových tratí vždy dostatečná zásoba sněhu.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Železná Ruda
Ulice: Železná Ruda 279

> Komentáře