Ski areál Kubova Huť | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ski areál Kubova Huť

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pohodové lyžování vhodné pro rodiny, lyžařské výcviky i jednotlivce. Možnost využití sjezdových a běžeckých tratí i SNB parku. Areál je umístěn na úpatí Boubína, vhodné výchozí místo na rozhlednu. Ski areál Kubova Huť je vybaven zasněžovacím systémem, který je schopen zajistit dostatek sněhu na sjezdovkách po celou zimu. Využít můžete služby lyžařské školy - Ski areálu Kubova Huť. Vedle výuky sjezdového lyžování vyučují i snowboarding a běžkové lyžování. Škola disponuje vlastním dětským vlekem a hřištěm, ski areál pak upravovanými sjezdovými tratěmi, běžkařskými stopami a je bezpochyby ideálním místem pro zábavu a odpočinek. Specialitou je práce s malými dětmi předškolního věku. Zahájit výcvik doporučujeme zhruba od tří let. Celá jedna část sjezdovky, je vyčleněna přednostně právě těm nejmenším. Každý víkend můžete vyzkoušet měřenou trať slalomu pro všechny. Ve snowparku můžete se těšit na železné překážky, speciál rail 9 m dlouhý, A-rail 6m, dva rovné rail 4 m, wave rail 4 m, speed rail 4,5 m, mega nádrž 3,5 m, železná trubka 5 m, rovná bedna 6 m, rail o délce 8 m, sudy a wallride. V parku jsou i skoky, které mají udělané hliněné základy. Upravena stopa na Šumavskou magistrálu směr Šindlov-Nové Hutě. Výborně upravené běžecké stopy rolbou nejen pro klasiku, ale i možnost bruslení na 4 km okruhu.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Kubova Huť
Telefon: 721 267 867
E-mail: [email protected]

> Komentáře