Bazén Hotelu Juliš | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bazén Hotelu Juliš

Foto: Lenka Kolínová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

BAZÉN JULIŠ Bazén se nachází v suterénu hotelu Juliš, Václavské nám. 22, Praha 1, pro návštěvu je třeba si ověřit dostupnost a návštěvu si rezervovat na tel.: 702 070 060. Vstup do bazénu je pasáží kolem knihkupectví k zadnímu výtahu. Bazén Juliš o hloubce 1,4 m a teplotě vody 30 - 32°C je vhodný pro vodní radovánky menších dětí, kterým zde není zima. Díky kvalitní technologii pro úpravu vody (UV lampa) splňuje bazén přísné požadavky pro plavání dětí od 5 měsíců. Děti zde plavou jak v rámci plavecké výuky, tak formou rodinného plavání. Klientům jsou k dispozici rozmanité plavecké pomůcky (destičky, kruhy, žížaly, konývky, puky k potápění aj.) či dětská skluzavka. Součástí bazénu je vířivá lavice. V každé šatně je privátní sauna. Pro děti i dospělé je v nabídce také dostatečné zázemí pro odpočinek a občerstvení v baru s dětskou hernou. V bazénu probíhá výuka plavání dětí od ukončeného 5. měsíce buď formou skupinové nebo individuální výuky. Bazén je možné si celý pronajmout a uspořádat zde narozeninovou oslavu na míru (vodní radovánky, občerstvení dle přání).

> Otevírací doba

Denně, ale JEN PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ REZERVACI

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Václavské nám. 22
Telefon: 702 070 060
E-mail: [email protected]

> Komentáře