Lezení v Boulder Baru | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nápověda na vkládání vašich tipů

Informace o akci
Obrázek akce:
Jméno autora fotografie:
Email autora fotografie:
Název akce:
Kraj:
Město:
Ulice a č.p.:
Telefon:
E-mail:
WWW stránky:
Termín akce: Od:
Do:
Otevírací doba:
Kategorie:


Doporučeno pro:
Dlouhodobé akce:Krátkodobé akce:
Mini popis (na HP):
Krátký popis:
Kompletní popis:

Lezení v Boulder Baru

Foto: Kateřina Chvojková

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (4x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Lezecká stěna Boulder Bar v Praze-Holešovicích – jedinečné spojení lezení pro děti i dospělé s možností posedět si v příjemné restauraci. Bouldering spočívá v lezení kratších, ale často o to silově a technicky náročnějších cest. Boulderová stěna nedosahuje tak vysokých rozměrů jako stěna s lanem - maximální výška je cca 4 metry (pro děti méně) a po celé ploše je zajištěna měkkým dopadištěm. K dispozici je však i cvičná stěna s lanem, vhodná zejména pro začátečníky. Lezecké cesty jsou zde různě značené a rozdělené do pěti obtížností. Díky tomu si najde zábavu i naprostý začátečník! A na své si přijdou i děti, a to například v lezeckém Hradu o třech podlažích, na který se dá zvenku lézt, zevnitř probíhat a dolů vede klouzačka, dále v dětském koutku nebo na speciálních zvířátkových lezeckých profilech. Lezení je sportem zábavným a také zdraví prospěšným – naučíte se správnému držení těla, zlepšíte pohybovou koordinaci, rovnováhu a obratnost a rovnoměrně posílí všechny svalové partie. Zalézt si můžete přijít jen tak sami nebo vyzkoušet některý z kurzů lezení pro děti i pro dospělé. Boulder Bar dále nabízí také rodinné lekce, uspořádání dětských narozeninových oslav, víkendový dopolední program pro děti (tzv. Zábavné dopoledne), spolupráci s fyzioterapeutem, vedené tréninky, závody a spoustu dalšího. Během celých letních prázdnin se zde koná dětský příměstský tábor a pro zájemce také pobytový tábor ve skalách. Boulder Bar se nachází pouze několik metrů od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice a neustále se vyvíjí a rozrůstá. Pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi je tato aktivita přímo jako stvořená a je skvělým využitím volného času. Sportoviště je také vybaveno obchodem s lezeckým vybavením a letní terasou. Veškeré vybavení je možné si zde zapůjčit.

> Otevírací doba

Otevírací doba:
Po - Pá 08:00-23:00
So - Ne 09:00-23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: U Výstaviště 11
Telefon: 605700816
E-mail: [email protected]

> Komentáře