Ski areál Annaberg Suchá Rudná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ski areál Annaberg Suchá Rudná

> Otevřeno

leden, únor, březen, listopad, prosinec

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Areál v Suché Rudné je situován na severní stranu. Proto bývá rychleji zasněžen a kvalita sněhu na dvou uměle zasněžovaných sjezdovkách je po celou sezónu perfektní. pokud spadne dostatek přírodního sněhu, upravujeme panoramatickou sjezdovku okolo les. Areál je vybaven třemi vleky typu POMA, Školní vlek a vlek na dětské hřišti může jet pomalou rychlostí tak, aby je mohli využívat začínající a učící se lyžaři, například školní kurzy. Dětské hřiště se nachází ve pravé části areálu na mírném svahu. Je vybaveno Dětským lyžařským vlekem o délce 50 metrů pro snadnou výuku nejmeších lyžařů. Dále herními a slalomovými prvky, je oplocen bezpečnostními plotky. Novinkou je dětský lyžařský kolotoč!! Hřiště je zpřístupněno všem malým lyžařům za 50 Kč po celý den Snowboard park v Suché se nachází v pravé části areálu, za posledním školním vlekem. Je vybaven 5-ti překážkami a skoky. Některé z nich jsou určeny pro méně zkušené, ostatní pro ostřílené snowboardisty. V areálu v Andělské Hoře lze využít roszáhlejší PROFI snowpark se třinácti překážkami a skoky. Vyzkoušejte výborné horké drinky a ostatní dobroty v našich bufetech! K posezení slouží prostorná terasa s výhledem na sjezdovku.

> Otevírací doba

Sle aktuálních sněhových podmínek

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Světlá Hora
Ulice: Světlá Hora
Telefon: 777 048 156
E-mail: [email protected]

> Komentáře