Areál Ski Karlov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Areál Ski Karlov

> Otevřeno

leden, únor, březen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Oblíbené lyžařské středisko v oblasti Malá Morávka Karlov s pravidelně upravovanými svahy a zasněžováním. Lyžování pro děti od 2 let, večerní lyžování každý den, snowboarding a snowpark, lyžařskou a snowboardovou školu a školku, upravované běžecké tratě v délce až 90 km. Lyžařský areál je umístěn v jedné z největších lyžařských oblastí Jeseníků - Malá Morávka Karlov v nadmořské výšce od 650 do 950 m. V lyžařské oblasti je k dispozici celkem 18 sjezdovek všech obtížností (modrá, červená a černá) v celkové délce cca 12 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a většina je vybavena umělým zasněžováním. V okolí jsou rovněž strojově upravované běžecké tratě. Areál SKI Karlov nabízí dokonalé vyžití pro milovníky lyžování i snowboardingu, pravidelně upravované sjezdové tratě, dokonale osvětlené sjezdovky, večerní lyžování denně od 18:00 do 21:00, snowpark, lyžařskou školu a školku, bar na sjezdovce. Je zde vyhrazená oblast pro začínající lyžaře, snowboardisty a děti od 2 let! Vaše děti se již nebudou bát jízdy na vleku díky lamelovému pásu. Společný odbavovací systém s areály Myšák a Kopřivná. Areál Ski Karlov v Jeseníkách provozuje také dětský park s pohyblivým pásem a prolézačkami ze sněhu. Školení instruktoři se o vaše ratolesti postarají a vy si zatím užijete požitku z lyžování, snowboardu na upravených svazích či upravených běžeckých tras v délce až 90 km. Pro rodiny navíc nabízí zvýhodněné ceny jízdenek. Děti do 5let včetně, jsou přepravovány za doprovodu osoby s platným Skipasem pro středisko Ski Karlov zdarma.

> Otevírací doba

Dle aktuální sněhové situace

Leden - Březen
pondělí - neděle 09:00 - 16:00
18:00 - 21:00
Listopad - Prosinec
pondělí - neděle 09:00 - 16:00
18:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Malá Morávka
Ulice: Karlov pod Pradědem
Telefon: 555 111 111
E-mail: [email protected]

> Komentáře