Ski areál Machůzky ve Velkých Karlovicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ski areál Machůzky ve Velkých Karlovicích

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ski areál Machůzky se nachází přibližně 500 m východně od centra Velkých Karlovic. Zdejší 1050metrový vlek s přepravní kapacitou 900 osob za hodinu je nejdelším vlekem v okolí a řadí se mezi nejdelší v celých Beskydech a Javorníkách. Jestliže hledáte místo pro klidné a pozvolné lyžování v Beskydech, můžete se vydat do lyžařského střediska Velké Karlovice – Machůzky. Severozápadně orientovaná sjezdovka s umělým zasněžováním zaručuje příznivé lyžařské podmínky po celou zimní sezónu a je vhodná pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Kvalitu sněhové pokrývky zajišťuje umělý zasněžovací systém, který je v provozu po celou zimní sezónu. Lyžaři si také oblíbili večerní lyžování díky kvalitnímu umělému osvětlení sjezdovky. Pro hladové a žíznivé lyžaře je připraveno občerstvení pod vlekem. Milovníci běžeckého lyžování si také přijdou na své, mohou se totiž vydat na tratě Velké Karlovice. Nádraží je vzdáleno 700 m a nejbližší autobusovou zastávku naleznete po 200 metrech. Do lyžařského střediska Machůzky se můžete vydat také pravidelným skibusem.

> Otevírací doba

pondělí až neděle, svátky 9.00 - 16.00 hod.

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Velké Karlovice
Ulice: Velké Karlovice 172
Telefon: 602 748 530
E-mail: [email protected]

> Komentáře