BRuNO family park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BRuNO family park

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

BRuNO family park je novinkou v České republice. Unikátní projekt herního centra pro rodiny s dětmi od 0 do 15 let nabídne zábavu bez ohledu na počasí. Pomocí originálních herních prvků rozvíjí fantazii, kreativitu, pohybové dovednosti a vede ke vzdělání a výchově. BRuNO family park je oázou zábavy a smíchu, kde se nebude nikdo nudit ani vteřinu. Nabídne také animační programy, hlídání dětí, relax zónu a občerstvení v Brasserii Zobka. - Zábava pro celou rodinu bez ohledu na počasí! - Jedinečné atrakce v rámci celé střední Evropy! - Dojezd z celého Brna do 30 minut! Brasserie Zobka Vaše ratolesti budou mít pořád naspěch, aby se vrátili zpět do her a atrakcí, proto se u stolu moc nenasedí, ale budou jen „zobat“. Brasserie Zobka je moderní rychlé občerstvení, kde vám nabídneme nejen tradiční jídla, která mají děti rády, ale také domácí pizzu (i v bezlepkové úpravě), polévky a hotová jídla, připravovaná v naší kuchyni s důrazem na vyváženost a kvalitu surovin. Připravíme také občerstvení na míru pro vaši narozeninovou oslavu v některém z narozeninových salonků. The Little Gym - vyrůstat nás baví Již více než 35 let nabízí The Little Gym v mnoha zemích světa jedinečné cvičební programy pro děti od 4 měsíců do 12 let. The Little Gym je tak trochu jiná tělocvična, kde děti v nesoutěživé, ale zároveň motivující atmosféře rozvíjejí nejen své fyzické dovednosti, ale i celkovou osobnost, ve vztahu ke svému věku, založení a schopnostem. Aktivity a kurzy pro děti od 4 měsíců do 12 let Pravidelné lekce, prázdninové kempy, narozeninové akce Restaurace Hnízdo Restaurace v těsné blízkosti BRuNO family parku nabídne stylové prostředí vhodné na pořádání firemních akcí, rodinných oslav, svateb a různých akcí zážitkové gastronomie Od jara do podzimu můžete posedět na venkovní terase, kde budeme grilovat a nabídneme vám domácí limonády a sezónní pokrmy. Trendem dnešní doby je tzv. „otevřená kuchyně“, kde můžete přímo vidět, jak se vaše menu připravuje. Naši kuchaři s vámi rádi prohodí pár vět přímo o jídle, které vám připravují.

> Otevírací doba

Po: zavřeno
Út- Čt: 14:00-20:00
Pá:9:30-20:00
So-Ne: 9:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Kigginsova 2
Telefon: 733 439 192
E-mail: [email protected]

> Komentáře