Mateřské a dětské centrum Myška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské a dětské centrum Myška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

MYŠKA je centrum rodinného typu. I přes to, že se nachází na území hlavního města, je zařízením vesnického typu s rozmanitým venkovním zázemím. K procházkám, nejen v v horkých dnech, využíváme přilehlý lesopark vybavený přírodními herními prvky. Stejně tak stín vysokých topolů u rybníku, kam chodíme pozorovat ryby a poslouchat žabí koncerty. Na větší špacírky se vydáváme cestou mezi poli za koníky. A když nás bolí nožičky zůstáváme na dvorečku u pískoviště s hromadou hraček. Výchovně vzdělávací program upravujeme dle skladby dětí tak, aby se každé, přiměřeně svému věku, naučilo něco nového. Obvykle je vzdělávání zakomponováno v hudebním a výtvarném bloku. Děti vedeme zejména k základním zásadám komunikace a chování nejen mezi sebou a dospělými, ale také k přírodě. Ve skupinách míváme i děti s lehkými vývojovými dysfáziemi a je skvělé vidět, jaké dělají pokroky a jak společně dokáží pracovat i přes stíženější schopnost komunikace.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Polabská 34

> Komentáře