Termální park Termály Losiny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Termální park Termály Losiny

Foto: TERMÁLY LOSINY

> Videogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem naší filozofie je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte. Pokud si chcete užít společný čas a dopřát si zábavu a radost, potřebujete prostor, který je vstřícný k vám i k vašim dětem. Co může být lepší než místo, kde se nejen dobře pobavíte, ale kde můžete udělat i něco pro zdraví celé vaší rodiny. * 9 termálních bazénů - naplněných výhradně přírodní termální vodou (venkovní bazény v provozu pouze v letní sezoně) * sauny – finská, solná, parní, aromatická a ledová komora * široká nabídka masáží * cvičení v bazénu, animační programy * zázemí pro rodiče s dětmi * vnitřní samoobslužná restaurace a rychlé letní venkovní občerstvení * bezbariérový přístup * celoroční provoz Služby a vybavení pro děti BAZÉNY A VODNÍ ATRAKCE * vnitřní a venkovní dětské brouzdaliště * vodní atrakce - skluzavky, hřiby, vodní ježek, trysky vodního pramene * 2 tobogány – vnitřní a venkovní * u dětských bazénů relaxační zóny s lehátky RESTAURACE * výběr z dětských jídel, dezerty, nanuky a nealkoholické nápoje * dětské nádobí a prostírání TERMÍKŮV DĚTSKÝ SVĚT * plně vybavený dětský koutek * animační programy pro děti v určených dnech * pořádání dětských oslav * venkovní dětské hřiště ZÁZEMÍ PRO NEJMENŠÍ * prostor pro uložení kočárků u recepce * možnost zakoupení dětských koupacích plínek * rodinné kabinky v šatnách * přebalovací pult v šatnách * nočníky v dámských sprchách TERMÁLY LOSINY Komenského 235, 788 15 Velké Losiny +420 583 394 444 [email protected] www.termaly-losiny.cz www.facebook.com/Termaly.Losiny

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Velké Losiny
Ulice: Komenského 235
Telefon: 583 394 444
E-mail: [email protected]

> Komentáře