Baby centrum Šikulka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Baby centrum Šikulka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V centru se vám otevírá možnost aktivního využití volného času s dětmi v prostorách, které jsou pro tento účel zařízeny. Nabízíme vám možnost navštěvovat kurzy plavání dětí od dvou měsíců věku dítěte, které jsou vedeny zkušenými instruktory plavání kojenců, batolat a dětí. Plavání dětí předškolního věku probíhá v bazénu o rozměrech 8 x 7m s teplotou vody 31 °C., který je vybudován podle nejnovějších předpisů a splňuje požadavky pro koupání dětí od 6 měsíců věku. Plavání starších dětí probíhá na českobudějovickém plaveckém stadionu pod vedením zkušených trenérů. Pro malé slečny nabízíme také alternativu k plavání v družstvu akvabelek. V pátek odpoledne a v sobotu přes den je možnost navštívit hodiny volného plavání, kdy si může přijít zaplavat s malým plaváčkem celá rodina bez účasti instruktora plavání. Po plavání je vám k dispozici občerstvení s příjemným posezením a dětem herna s pohádkovým prostředím a spoustou zajímavých možností. Od září 2006 jsme zprovoznili tělocvičnu, kde organizujeme cvičení dětí od 3 měsíců do předškolního věku, cvičení dospělých a další pohybové i kulturní aktivity. Od září 2012 je Vám také k dispozici solno-jodová jeskyně s příznivými účinky na váš organizmus, můžete se nechat hýčkat při masážích, nebo využít možnosti znovu nastartovat a rozběhnout správnou funkci vašeho lymfatického systému za pomoci přístroje Lymphastim. Nebo můžete třeba jenom posedět a občerstvit se v naší atraktivní restauraci s hernou pro děti. Naše Baby školička vám také nabízí krátkodobé i celodenní hlídání dětí s programem a pokud máte již nyní starosti s tím, jak se zařadíte po mateřské dovolené do pracovního procesu, rádi vám bezplatně pomůžeme v uceleném programu kurzů různého zaměření, které pro naše návštěvníky pořádáme. Naše výhodná poloha na okraji města, ale pouze 2 km od jeho centra umožňuje dostupnost jak pěšky, tak i veřejnou dopravou třemi linkami autobusů, nebo automobilem, který můžete bez problému zaparkovat na prostorném parkovišti na našem pozemku před budovou centra. Pokud tedy nechcete sedět doma a hledáte možnosti vyžití vašich dětí v kolektivu a v atraktivním prostředí za příznivých podmínek, rádi vás u nás přivítáme.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Rudolfovská tř. 634
Telefon: 387 312 000 , 387 311 469
E-mail: [email protected]

> Komentáře