Dům dětí a mládeže Šternberk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže Šternberk

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hlavním úkolem a cílem DDM je organizovat volný čas dětem, mládeži, ale i dospělým zájemcům s širokou nabídkou pravidelného zájmového vzdělávání formou kroužků, příležitostnou činností, formou jednorázových akcí, prázdninovou činností o zimních i letních prázdninách formou táborů a soustředěním, pořádáním soutěží a umožněním spontálních činností. V posledních letech se DDM Šternberk stále více zaměřuje na rozsáhlé akce pro širokou veřejnost jako jsou karnevaly, oslavy Dne dětí, programy k nejrůznějším příležitostem ( Slet čarodějnic, velikonoční akce, Hurá na prázdniny, Dívka roku, vánoční akce apod). Kromě kulturního vyžití nezapomínáme v DDM ani na vyžití sportovní. V průběhu celého roku pořádáme bezpočet turnajů a soutěží ve volejbale, atletice, florbalu, kopané, plavání nebo stolním tenise. Organizujeme branné, běžecké a cyklistické závody, ale nezapomíná ani na zimní sporty jako je běžecké či sjezdové lyžování. Pravidelně zabezpečuje program pro děti o prázdninách, jak letních, zimních, tak i dvoudenních či o jednotlivých svátcích. Od začátku roku 2005 má DDM Šternberk v péči i Dětské dopravní hřiště a stará se i o výuku dopravní výchovy ve spolupráci s BESIPem. Provozujeme turistickou ubytovnu a pronajímáme jak běžecké tak sjezdové lyžařské vybavení. Přes všechny tyto bohaté aktivity je hlavní náplní DDM Šternberk nabídka aktivit zájmového vzdělávání. Děti a mládež mají možnost vybrat si z 90ti druhů kroužků v oblasti hudby, výtvarné výchovy, ekologie a přírodovědy, sportu, tance či techniky. O stále rostoucí oblibě Domu dětí a mládeže Šternberk mezi dětmi svědčí i to, že si tuto organizaci nazvali "Domečkem". Dům dětí a mládeže Šternberk je otevřen všem, kteří mají zájem účelně využít svůj volný čas, to znamená především se bavit, vzdělávat se a najít nové kamarády. V Domě dětí a mládeže Šternberk byla zřízena "Dětská minizoo", kdy děti mají možnost přijít si za zvířátky v době výuky zájmových kroužků, seznamovat se s nimi a s jejich životem.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Šternberk
Ulice: Opavská 14
Telefon: 585000298
E-mail: [email protected]

> Komentáře