Veletrh Dětská planeta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Veletrh Dětská planeta

> Termín

13.11.2015 - 15.11.2015

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Veletrh hraček, her a dětských potřeb Výstavní plocha se na plné 3 dny promění ve svět splněných fantazií menších i těch větších. Pokud hledáte zajímavý interaktivní program pro celou rodinu nebo si jen chcete prohlédnout novinky v tomto segmentu a na jednom místě nakoupit všechny vánoční dárky, nenechte si tuto mimořádnou příležitost ujít. Menší děti rozhodně nadchnou populární Mimoni a Mimoňland, vystoupení LED robota nebo obrovský Transformer. Ti větší ocení souběžný veletrh HRAY!EXPO, který je zasvěcený herním konzolím a počítačovým hrám. Na každého dětského návštěvníka čeká ke vstupence hezký dárek zdarma v podobě panáčka Playmobil. V pošmourném listopadovém počasí se výstava stane ideálním útočištěm pro všechny děti. Mohou si zde nerušeně dlouhé hodiny jen hrát a hrát...Čeká na ně ale i spousta zábavných aktivit, překvapení, soutěží i kreativní tvorby. Nadšence do techniky, a to nejen ty v dětském věku, rozhodně uchvátí vystoupení dechberoucího svítícího LED Robota. Ten přihlížející ohromí nejrůznějšími efekty, jako je laser, kouřové clony či studený ohňostroj. Pozadu nezůstanou ani Transformers v nadživotní velikosti. Těšte se na jedinečnou show, kterou pro Vás chystá Bumblebee. Na Dětské planetě nebudou chybět ani dinosauři. Prohlédnout si je můžete v expozici DinoParku. Zde se mohou děti nechat ozdobit originálním dinosauřím tetováním. V rámci veletrhu se lze také zapojit do soutěže o zajímavé ceny, které zahrnují i rodinné vstupné do tohoto parku. Fandy počítačů a náctileté návštěvníky nadchne souběžný veletrh HRAY!EXPO. Zde se bude vše točit kolem počítačových her a herních konzolí. vstupné: do 3 let ZDARMA 50 Kč - Děti 3 - 12 let 150Kč - Základní vstupné 300Kč - Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)

> Otevírací doba

PÁ 10,00 - 18,00 hod.
SO 9,00 - 18,00 hod.
NE 9,00 - 16,00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Výstaviště Holešovice

> Komentáře