Penzion a restaurace Pod Hůrkou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion a restaurace Pod Hůrkou

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pro Vaši pohodu je, kromě restaurace s domácí kuchyní, příjemné kavárny a přilehlé letní terasy, připraveno relaxační centrum s krytým vyhřívaným bazénem s mořskou vodou a protiproudem, parní lázní a masážemi, dětské koutky a možnost ubytování v romanticky zařízených pokojích. Doufáme, že se nám pro Vás podaří navodit starosvětskou atmosféru prázdnin u babičky, abyste si tak odpočali od každodenního shonu… Jsme přichystáni i pro naše dětské hosty. Pro jejich komfort je Vám k dispozici přebalovací mistnost, nočník, dětské WC a stupátko k umyvadlu, dětské menu, jídelní židličky a dětský koutek v restauraci. Pro jejich zábavu je tu venkovní herní centrum s pískovištěm, prolézačkami, houpačkami a skluzavkou. To stojí na soukromé uzavřené zahradě s trávníkem ideální pro míčové a jiné hry. Pro ubytované hosty je k dispozici herna, která je součástí společenské místnosti penzionu. Je také možné zapůjčit dětskou postýlku. Taktéž další dětské potřeby (po domluvě.) Poloha penzionu zve k rodinným a školním pobytům s pěšími, cyklistickými a běžkařskými výlety všech stupňů náročnosti. Přímo v obci jsou 2 rybníky, fotbalové hřiště, tenisové kurty, hasičské závodiště a další vyžití. Viz Tipy na výlety.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Nová Hradečná
Ulice: Nová Hradečná 51
Telefon: 585 032 004
E-mail: [email protected]

> Komentáře