Hotel Helios | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Helios

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel Helios je nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v Jeseníkách na ploše 6.000m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo. Helios má rád děti Děti na Heliosu mohou využít projížďky na kolech, zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu, či si pohrát na dětském hřišti. Nebo se vydat za tajemstvím krápníkové jeskyně, navštívit faunapark a zažít dobrodružnou jízdu na bobové dráze, nebo horských minikárách! Indooraktivity, množství stolních her!!! Helios nezná slovo nuda! Hotelové služby dětem: - pobyt dětí do 3 let - ZDARMA - dětské postýlky a židličky - dětský koutek součástí hotelové restaurace - dětské hřiště pro různé věkové skupiny v hotelové zahradě, trampolína - dětská kola a koloběžky k zapůjčení - ve wellness centru dětské brouzdaliště pro nejmenší, dětské pomocné opasky, desky, vodolepky, možnost zakoupení dětských bazénových kalhotek - přebalovací pult u restaurace i ve wellness Helios - X-box kinect ve společenské místnosti

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Lipová - lázně
Ulice: Lipová - lázně 25
Telefon: 775 775 942
E-mail: [email protected]

> Komentáře