Dům dětí a mládeže Bystřice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dům dětí a mládeže Bystřice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dne 10. října 2006 byla slavnostně předána do užívání nová budova DDM v Bystřici, která slouží dětem, mládeži i široké veřejnosti z obce i spádového okolí. Zařízení slouží především k aktivitám v době mimo vyučování a k efektivnímu využití volného času. Vycházíme zejména z toho, že se mění systém hodnot celé společnosti. Proto je nutné na něj reagovat. V době, kdy se mladí lidé spokojují s pasivní účastí na aktivitách, narůstá potřeba vytvářet podmínky pro přímé aktivní zapojení mladé generace, neboť návyky využívání volného času se vytvářejí zejména v dětství a v době dospívání. Jsme tady proto, aby mladá generace měla dostatečnou možnost uspokojovat pravidelně své zájmy a záliby v různých kroužcích, kurzech a aktivitách. Chceme je naučit nejen uspokojovat své potřeby, ale získat i návyky k účelnému využívání volného času. Usilujeme i o to, aby DDM fungoval stabilně i jako otevřené zařízení pro dospělé. Proto chceme pružně reagovat na náměty a požadavky z řad vyšších věkových kategorií. Chceme být střediskem, které uspokojí zájmy všech, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bystřice
Ulice: Bystřice 106
Telefon: 558 995 275
E-mail: [email protected]

> Komentáře