Relax Hotel Valaška - rodinné ubytovací zařízení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Relax Hotel Valaška - rodinné ubytovací zařízení

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nově zrekonstruovaný Relax Hotel Valaška se nachází v horské obci Horní Bečva, která je celoročně turisticky vyhledávanou destinací. Díky své lokalitě a výborné dopravní dostupnosti je hotel ideálním místem pro Vaši dovolenou. Relax Hotel Valaška je rodinným ubytovacím zařízením s dlouholetou tradicí, které si za dobu své existence získal řadu stálých spokojených hostů. Kromě útulného ubytovaní, s celkovou kapacitou 47 míst, konferenčního sálu, je Vám k dispozici také naše restaurace, kde si můžete rovněž příjemně odpočinout v přátelském prostředí. Náš hotel je rovněž teprve druhým prodejním místem turistické známky obce Horní Bečva. Pro Vaše děti se zde promítají pohádky, v restauraci je k dispozici jídelní dětská židlička, dětský příbor, dětské menu, možnost ohřevu vlastní dětské stravy, přebalovací pult, omalovánky a pastelky, dětský koutek. Hotel nabízí možnost vypůjčení dětské postýlky, dětského nočníku, možnost zapůjčení dětské chůvičky, možnost zakoupení dětské hygieny.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Horní Bečva
Ulice: Horní Bečva 355
Telefon: 725 590 009
E-mail: [email protected]

> Komentáře