Restaurace Za Sedmero | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Za Sedmero

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

ZaSedmero ...originální a nejen výletní restaurací v přírodní lokalitě brněnského Útěchova. Vzornou obsluhu se skvělým jídlem u nás dostanete kdykoli, ať už přijedete autem z centra města či jste na výletě v krásné okolní přírodě.ZaSedmero ...originální a nejen výletní restaurací v přírodní lokalitě brněnského Útěchova. Vzornou obsluhu se skvělým jídlem u nás dostanete kdykoli, ať už přijedete autem z centra města či jste na výletě v krásné okolní přírodě. Naše restaurace s kapacitou 100 míst uvnitř (+ salónek 40 míst s vlastním zázemím a zahrádkou) vás překvapí originálně řešeným interiérem, kterému vévodí cihlový bar a krb. V nekuřáckém prostředí se můžete díky místnímu wi-fi připojení dostat kdykoli na internet, při návštěvě s malými potomky pak jistě oceníte dětský koutek, jak uvnitř tak na zahrádce. V restauraci vítáme rodinky a dětičky, turisty, běžkaře či cyklisty, i vaše domácí čtyřnohé mazlíčky...prostě všechny Naše restaurace s kapacitou 100 míst uvnitř (+ salónek 40 míst s vlastním zázemím a zahrádkou) vás překvapí originálně řešeným interiérem, kterému vévodí cihlový bar a krb. V nekuřáckém prostředí se můžete díky místnímu wi-fi připojení dostat kdykoli na internet, při návštěvě s malými potomky pak jistě oceníte dětský koutek, jak uvnitř tak na zahrádce. V restauraci vítáme rodinky a dětičky, turisty, běžkaře či cyklisty, i vaše domácí čtyřnohé mazlíčky...prostě všechny

> Otevírací doba

PONDĚLÍ 11.00 - 22.00
ÚTERÝ 11.00 - 22.00
STŘEDA 11.00 - 22.00
ČTVRTEK 11.00 - 22.00
PÁTEK 11.00 - 23.00
SOBOTA 11.00 - 23.00
NEDĚLE 11.00 - 21.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno- Útěchov
Ulice: Adamovská 24/25
Telefon: 733 577 572
E-mail: [email protected]

> Komentáře