Lázeňská kavárna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lázeňská kavárna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vítá Vás Lázeňská kavárna v samotném srdci Děčína. Nově zrekonstruovaném objektu bývalých městských lázních pod Děčínským zámkem si vychutnáte pravou chuť čerstvých káv, pravé horké italské čokolády a 15 druhů bylinných a ovocných čajů. Podáváme čerstvé zákusky dle denní nabídky, ovocné a zmrzlinové poháry i řadu domácích palačinek dle výběru. Mezi dětské speciality patří Babyccino – Marshmallow. Jde o specialitu našeho podniku, která si zakládá na spokojenosti všech hostů i těch nejmenších. Pro děti je nachystán i malý dětský koutek a omalovánky. Naše kapacity v zimním provozu jsou omezeny na počet 40 hostů. V zimním období si můžete vychutnat chuť např. domácího svařáku pod plynovými tepelnými sálači. Venkovní terasa s obsluhou včetně dětského hřiště s vodními atrakcemi. Naše prostory jsou vybaveny internetem Wifi free, proto zde můžete spojit příjemné s užitečným. V kombinaci s výbornými snídaněmi v podobě toastů, vajíček či obložených baget půjde o skvělé nastartování všedního dne.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: U Plovárny 1259/10
Telefon: 608 814 814
E-mail: [email protected]

> Komentáře