Hopsárium Děčín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hopsárium Děčín

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2.8  (6x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

.. MÍSTO, KDE SE DĚTI MOHOU CHOVAT JAKO DOSPĚLÍ A DOSPĚLÍ JAKO DĚTI ... Hopsárium Děčín je největší kryté hřiště v severních Čechách. Nachází se v samotném srdci staré budovy děčínského pivovaru, který byl přebudován na obchodní centrum se širokým spektrem obchodů a služeb. Pro vaše nejmenší děti máme: malý svět pro batolata se skluzavkou, míčky, houpačkou aj. Pro vaše větší děti máme: prolézací věž vystavěnou až do vysokého stropu, plnou překážek, tunelů, mostů, veliká skluzavka a trampolína kryté dětské dopravní hřiště s autíčkama, benzínovou pumpou a vším co k dopravnímu hřišti patří koutek s kinect xbox – 2 velké televize a spousta her u kterých se psychicky i fyzicky vyřádíte Nabízíme: prostory pro NAROZENINOVÉ OSLAVY, AKCE PRO FIRMY a jiné oslavy/akce prodej dárkových voucherů na vstupy, které jsou zajímavým dárkem pro děti i celé rodiny součástí Hopsária Děčín je i bar s občerstvením a příjemným posezením

> Otevírací doba

pondělí - neděle
10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Centrum Pivovar, Sofijská 2/3
Telefon: 735 036 000
E-mail: [email protected]

> Komentáře