Hopsárium České Budějovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hopsárium České Budějovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Největší rodinné hřiště v jižních Čechách. Když byla naše holčička ještě menší než je teď, vystačila si s kostkami na koberci. Postupně kostky přestaly bavit nás i Karolínku a začali jsme se poohlížet po větší legraci. Zjistili jsme, že v některých městech fungují velké prostory pod střechou pro hraní dětí i dospělých. Tam se nám líbilo. Rozhodli jsme se postavit si něco podobného u nás, abychom nemuseli jezdit tak daleko. Proto jsme koupili: nafukovacího žraloka, kterému se dá vlézt do tlamy několik velkých trampolín dopravní hřiště a do něho vozidla pro děti i dospělé velkou prolézací věž se skluzavkami, míčky, lezeckou stěnou a různými překážkami kopec, ze kterého se sjíždí na nafukovacích kruzích loď, která se houpe na vlnách multifunkční hřiště spoustu různých prolézaček pro menší a nejmenší lidi klokaní doupě, kam může jen ten, kdo má právě narozeniny a další. Do obýváku se nám to všechno nevešlo a tak jsme hledali nějakou velkou, ale opravdu velkou místnost, kam bychom všechny naše poklady pohodlně vměstnali. Nakonec jsme objevili továrnu ve Vrbenské ulici, kde se zrovna nic nevyrábělo. Má něco přes 2 100 m2, což je tak akorát. Všechno přesně podle našich představ vyrobili dodavatelé z Německa a z Holandska. Popletli sice barvy trampolín, ale jinak to jsou machři. Firma TÜV SÜD prověřila, jestli je všechno zařízení bezpečné a pravidelně to bude chodit překontrolovat. Abychom nemuseli pro jídlo a pití chodit až na náměstí, postavili jsme v hale bistro. Vymysleli jsme podivné kulaté panáky, asi hopíky (nebo pomeranče?), kteří nám ukážou, jak nejlépe vyvádět. Vymalovali jsme a bylo hotovo. Tohle všechno jsme si tedy pro sebe postavili. A taky pro všechny rodiče a děti, které už nebaví trávit čas u televize. Pro babičky a dědy, kteří ještě nepatří do starého železa. A taky pro Vás, pane řediteli, abyste se přesvědčil, že ten unavený pán s knírem za monitorem se také umí smát a dokonce pomůže paní účetní, když balancuje na šikmé ploše. Pro Vás, paní učitelky a páni učitelé, abyste jednou mohli dětem dovolit trochu víc, než co dovoluje hranatá třída se zelenou tabulí vpředu. A pro všechny ostatní z našeho kraje, kteří už nechtějí nosit šedivé brýle. I pro vás, kteří ani České Budějovice neznáte, třeba jednou zakopnete o mapu a přijedete. Moc se na vás těšíme.

> Otevírací doba

PO – PÁ 12:30 – 19:00
SO – NE, svátky a prázdniny (v Českých Budějovicích nebo dle oznámení) 10:00 – 19:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Vrbenská 2290
Telefon: 606 899 988
E-mail: [email protected]

> Komentáře