Cacao Club | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cacao Club

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.8  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Brouzdáte po internetu a hledáte kavárnu s kvalitní kávou? Máte chuť na něco hříšně dobrého, ať už slaného či sladkého? Hledáte kam na výlet s dětmi, kde se zabavíte vy i ony? ​ Pokud jste si na alespoň jednu z těchto otázek odpověděli ANO, tak jste na správném místě. ​ Naše rodinná kavárna Cacao Club Vám nabízí všechno z výše zmíněných věcí. Pro děti Rozmanité, moderní a bezpečné dětské atrakce i zázemí pro nejmenší. Pro rodiče Naše výborná káva a domácí koláče vám zvednou náladu. Pro vaše oslavy Uspořádejte u nás dětskou oslavu nebo narozeniny vašich blízkých, na kterých je třeba zabavit děti. Kavárna a Rodinný bar Cacao Club s dětskou hernou je místem, kde si v klidu vychutnáte kávu a domácí koláče a Vaše děti si u nás pohrají. Pro práci i zábavu S rychlým wifi připojením zdarma a dobrou kávou jde práce rychle od ruky. A děti si zatím mohou samy hrát. Opravdové dobroty Pro vás i vaše děti připravujeme stejná jídla, která sami jíme. Zdravá, výživná a vždy čerstvá. Pro vaše smysly Milé detaily dělají z Cacao Clubu místo, kam vezmete své kamarády. S dětmi nebo bez nich.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Teplice
Ulice: Masarykova třída 1910/27a
Telefon: 777 412 626
E-mail: [email protected]

> Komentáře