Dětské centrum Sluníčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské centrum Sluníčko

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Dětské centrum Sluníčko provozuje od roku 1999 stejnojmenné občanské sdružení. Jeho provoz zajišťují maminky - dobrovolnice. DC Sluníčko nabízí své služby dětem od batolat do předškolního věku v doprovodu rodičů. K dispozici je herna, prostor pro výtvarné aktivity, kuchyňský koutek, šatna a toalety. Herna pro děti je všestranně vybavena, kromě spousty drobných hraček, stavebnic a skládaček jsou k dispozici např. dětská odrážedla, kočárky pro panenky, klouzačka, houpačka, bazének s míčky, dětská kuchyňka a pracovní ponk, ribstole, nástěnná školní tabule pro malování křídou, atd. Herna Dětského centra Sluníčko se nachází v areálu sportovní haly v Odoleně Vodě, v nízké budově u tribuny. V průběhu školního roku pořádáme zábavné akce pro děti, jako jsou lampiónové výpravy, mikulášské a vánoční besídky, karneval, sportovní nebo pohádková odpoledne, divadelní představení a jiné. Organizujeme také odborné přednášky a kurzy pro rodiče. Kromě přímých aktivit dětského centra nabízíme také doplňkové aktivity realizované externími spolupracovníky, a to: - Výuku anglického jazyka pro děti i pro rodiče - Výtvarné a pohybové hrátky - Hudební kurzy Yamaha

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Odolena Voda
Ulice: Ke Stadionu 375
Telefon: 606 610 061
E-mail: [email protected]

> Komentáře