Človíčkov Galerie Moritz Olomouc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Človíčkov Galerie Moritz Olomouc

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hrací koutek Človíčkov nabízí malým „človíčkům“ a jejich rodičům užít si příjemné chvíle v prostorách plných her a zábavy. Na své si zde přijdou děti všech věkových kategorií od batolat po školáky. Na ploše od 100 m2 naleznete např. cha-cha box, skluzavku, trampolínu, autíčka, autodráhu, kuchyňku, kočárky, panenky a mnohé další hračky určené k pobavení. Historie Človíčkova, jako jednoho ze zástupců provozování dětských koutků s kavárnou, zasahuje již do roku 2004, kdy byl otevřen první a to v Praze. Od té doby pro Vás vytvořili a postavili ještě další tři koutky s kavárnou na území Čech i Moravy. Dále pro Vás Človíčkov připravuje vždy aktuálně, případně k danému tématu, animační programy a vystoupení určené pro Vaše nejmenší. Celá rodina tak může strávit společné chvíle nebo třeba poznat nové přátele jak mezi dětmi tak i dospělými. Atrakce v Človíčkově jsou bezpečné a podléhají přísným bezpečnostním a hygienickým předpisům, proto si rodiče mohou užít s dětmi zábavný den plně a bez obav.

> Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 19:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: 8. května 465/24
Telefon: 730 154 540
E-mail: [email protected]

> Komentáře