Restaurace Na Svaté | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Na Svaté

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte navštívit naší restauraci „Na Svaté“, která se nachází 9 km západně od města Beroun, v nadmořské výšce kolem 450m n.m., v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Zveme Vás na tradiční českou kuchyni, kterou pro Vás připravujeme každý den, od pondělí do neděle. Obec Svatá leží 9 km západně od města Beroun, v nadmořské výšce kolem 450m n.m., v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Minulost obce je převážně spojována s těžbou rud. První písemná zmínka o výnosech z hornické činnosti kolem současné obce Svatá pochází z roku 1417, první písemná zmínka o trvalém osídlení obce se objevuje až v roce 1577. V obci, na místě, kde dodnes stojí objekt bývalé myslivny „Král“ se setkali, spřátelili a přišli na myšlenku založit tělovýchovnou organizaci Sokol pánové Jindřich Fügner a Dr. Miroslav Tyrš. Kapacita restaurace: 150 míst ( restaurace a salónek 50 míst, sál 100 míst) dětský koutek nekuřácký salonek bezrabiérový přístup Ostatní Wifi free možnost rozvozu obědů pro firmy pořádání rautů svateb narozeninových oslav zábav, plesů a jiných společenských a firemních akcí.

> Otevírací doba

Po - Út 11.00 - 21.00 hodin
St - Čt 11.00 - 22.00 hodin
Pá - So 11.00 - 23.00 hodin
Ne 11.00 - 22.00 hodin

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zdice
Ulice: Svatá 31
Telefon: 314 003 699

> Komentáře