Pension Ve stodole | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pension Ve stodole

Foto: Hanka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vítejte ve Stodole! Nabízíme stylové ubytování v plně vybaveném penzionu na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Díky tomu je ideálním výchozím místem pro aktivní i pasivní rekreaci. Zažijete jedinečnou atmosféru Stodoly. Hledáte - li místo, kam vyrazit na rodinnou dovolenou s dětmi či přáteli, je pro Vás Stodola to pravé. Podhorská údolí, kopce, lesy, louky, čistý vzduch nebo jen příjemné posezení u krbu – to vše u nás naleznete. Stodola se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Díky tomu je ideálním výchozím místem pro aktivní i pasivní rekreaci. Stodola má dvě podlaží, z níž je spodní část zděná a vrchní patro tvoří originální dřevostavba. Vrchní patro tvoří společenská místnost, ze které je přístup na venkovní terasu s krásným výhledem. Součástí společenské místnosti je i prostorná rustikální kuchyně, v níž nechybí žádný z moderních spotřebičů a je plně vybavená nádobím (indukční deska, elektrická trouba, lednice, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar aj. ). Atmosféru společenské místnosti doplňuje krb, piano a další hudební nástroje. Ve Stodole jsou čtyři toalety, tři sprchy a celkem čtyři ložnice. Útulná a příjemná stavba nabízí spaní pro 15 dospělých osob s možností dvou přistýlek. V ložnicích jsou dřevěné postele s kvalitními matracemi a čistě povlečenými lůžkovinami. Rádi Vám poradíme, kam vyrazit na výlety. Můžete vyrazit na kola, lyže, brusle i na vodu. Máme vlastní lodě, které vám zapůjčíme. Přímo v obci se nachází lyžařský vlek. V blízkém okolí můžete také navštívit známá horská střediska jako je Vysoké nad Jizerou, Rejdice, Paseky či Rokytnice nad Jizerou. Výlety si můžete zpestřit návštěvou rozhledny, muzea či dolomitové jeskyně. Přímo v obci najdete ski areál, koupaliště a dětské hřiště. Objekt Stodoly se nachází v okrajové části obce se snadnou dopravní dostupností. Před Stodolou je 9 parkovacích míst. Pokud dáváte přednost veřejné dopravě, 60 metrů od objektu je autobusová zastávka.

> Otevírací doba

po dohodě nebo dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Zlatá Olešnice
Ulice: Zlatá Olešnice 3
Telefon: 774075614
E-mail: [email protected]

> Komentáře