Rodinné centrum Voříšek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Voříšek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum Voříšek je centrum pro děti, rodiče i prarodiče, zkrátka pro celou rodinu. V příjemné a rodinné atmosféře centra nabízíme anglickou školičku, vzdělávací kurzy pro dospělé a pro děti již od 3 měsíců. Z řady nabízených kurzů, kroužků a seminářů si vybere každý, kdo se touží rozvíjet a růst v každém věku. K naší hlavní činnosti patří výuka cizích jazyků, především anglického, které vyučujeme podle dlouholetých a celosvětově uznávaných metod. Vedle anglického jazyka, nabízíme i kurzy němčiny a širokou škálu seminářů zaměřených na výživu, péči o miminka, psychologii či komunikaci. Respektujeme vaše přání a potřeby a naše služby stále rozšiřujeme o nové zajímavé projekty. Nabízíme: - anglickou školičku Little Nut - angličtinu pro děti Helen Doron English - zábavnou němčinu pro děti - PlayWisely – moudré hraní - angličtinu pro dospělé Callanovou metodou - workshopy a akce pro dospělé i děti UKÁZKOVÉ LEKCE ZDARMA

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: U Branek 674/9
Telefon: 777 113 893
E-mail: [email protected]

> Komentáře