Café Restaurant Pizza doma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Café Restaurant Pizza doma

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Již od roku 2002 je firma pizza-doma na plzeňském trhu. Největší dík za to patří Vám našim zákazníkům, a protože se snažíme neustále naše služby vylepšovat rozhodli jsme se být Vám blíž a otevřeli v Atomu na Lochotíně Pizza-doma caffe restaurant. Jedná se o dětem přátelskou, zcela nekuřáckou restauraci, ze které budeme samozřejmě rozvážet Vámi oblíbené pokrmy, bez zdržení způsobených dopravními zácpami a vůbec vzdáleností, která nás až dosud dělila od Lochotína. Ve velké části restaurace jsme pro Vaše děti vybudovali hernu s trampolínou, prolézačkou, skluzavkou, autíčky, panenkami .... Pokud přijdete s miminkem nebo batoletem je pro vás k dispozici místo pro kočárky, dětská židlička, přebalovací pult a nočník. Pro děti jsme připravili kvalitní menu, která se obejdou bez přepálených tuků a umělých dochucovadel. Podávaná s ovocným nápojem a hračkou, za velmi příjemnou cenu.

> Otevírací doba

Po - Čt, Ne: 10.00 - 22.00
Pá - So: 10.00 - 23.00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: OC Atom, Sokolovská 74
Telefon: 733 133 046

> Komentáře