Vinárna a restaurace u Papežů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vinárna a restaurace u Papežů

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od ledna 1994 je pro Vás vinárna otevřena v podobě, jakou znáte dnes byť celý objekt neustále prochází renovacemi a úpravou svého vzhledu. K části původní vinárny Isidor postupně přibyla jedna letní zahrádka se zahradním jezírkem, potom druhá „horní“ zahrádka a v roce 2007 byla otevřena zimní zahrada v bývalých kancelářích. Ta vám nově tak nabízí prostor k posezení v jarních či podzimních měsících, kdy bývá sice krásné slunečné počasí, ale není teplo na sezení venku. Díky velké prosklené ploše je zimní zahrada opticky spojena se zahrádkou u jezírka. Určitě potěšíme i rodiny s dětmi a nekuřáky, protože zimní zahrada je nekuřácká, stejně jako salonek u akvária, který je ale vzhledem k velmi kvalitní vzduchotechnice možno měnit dle potřeby. Všechny naše prostory postupně budujeme jako bezbariérové přístupy . Stejně tak pokud máte vychovaného pejska, tak může přijít s Vámi, personál Vám nabídne misku s vodou a někdy i pamlsek. Vašeho pejska však prosím mějte na vodítku. Pro děti máme v části restaurace dětský koutek, i tady však buďte opatrní a Vaše děti mějte pod dozorem uvědomte si prosím, že za ně pořád odpovídáte vy.

> Otevírací doba

po – pá 11-24 hod
so – ne 12-24 hod

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Starochodovská 64/28
Telefon: 272 953 671
E-mail: [email protected]

> Komentáře