Kavárna Světnička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavárna Světnička

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Najdete nás na Korunní 24 kousek od tramvajové zastávky Šumavská. Vznikla náhodou a z toho "Co dům dal".Vlastně si pro mě přišla, mé přání se splnilo. Většina kousků, které tady uvidíte má svou minulost a to převážně z Orlických hor. Je nekuřácká! Kavárna je pro každého, kdo si rád posedí v útulném, domácím prostředí a příjemné atmosféře. Dětský koutek oddělený od hlavní části kavárny. U koutku je sezení pro rodiče. Je plný aktivit, některé i z dob mého dětství. Kostky, Lego, figurky, autíčka.Kreslení, křídy a velké tabule.Panenky, Barbie a oblečky.Hry, stavebnice, omalovánky pro starší dětí... Kolébka, kterou již vyzkoušelo pár maminek .Kolébka lze přisunout ke stolu, zatím co budete klábosit s kamarádkou miminko si u sebe ukolébáte :-) Hlavní část kavárny 5 stolku sezení pro cca 18 osob. V druhé části, kde je dětský koutek je sezení pro cca. 10 osob. Dětský koutek lze také přestavět, přizpůsobit: bez koberce tabule pro cca 15 osob.

> Otevírací doba

Pondělí 10:30 - 20:00
Úterý - Čtvrtek 10:00 - 20:00
Pátek 10:30 - 19:00
víkendy na objednání

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2 - Vinohrady
Ulice: Korunní 24
Telefon: 776580321
E-mail: [email protected]

> Komentáře