Periferie pizza restaurant | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Periferie pizza restaurant

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vítejte v italské restauraci PERIFERIE v prostorách Pivovarského dvora v městečku Dolní Břežany. V příjemném, moderně zařízeném prostředí restaurace pro Vás naši kuchaři připraví nevšední zážitek moderní gastronomie, zejména z oblasti Středomoří, za použití výhradně čerstvých a kvalitních surovin dovážených převážně z Itálie. V naší nabídce naleznete vynikající pizzu, připravovanou podle tradiční italské receptury v pravé peci na dřevo, široký výběr domácích těstovin, salátů a lahodných dezertů, ale také speciality z masa a ryb nebo tradiční pokrmy italské kuchyně. Denně pro Vás připravujeme polední menu za výhodnou cenu s pestrou nabídkou jídel, ze kterých si zajisté každý vybere. To vše skvěle doplňuje bohatá nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů, moravských a především italských vín, českého piva a v neposlední řadě výborné italské kávy. . Kapacita vnitřní části restaurace 80 míst s dětským koutkem . Letní zahrádka s kapacitou 70 míst s dětským koutkem . Oddělený salónek pro 10 osob . Oddělená nekuřácká část . Zvýhodněná nabídka poledního menu (po-pá) . Každý týden nová speciální nabídka . Jídla s sebou . Rozvoz jídel se speciálním závozovým programem pro firmy . Výborná možnost parkování . Bezbariérový přístup . Přebalovací pult . Možnost vstupu se psy Přejeme Vám dobrou chuť a příjemný gastronomický zážitek. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

> Otevírací doba

pondělí - neděle 10:00 - 23:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Dolní Břežany
Ulice: Pražská 636
Telefon: 775 565 777
E-mail: [email protected]

> Komentáře