Restaurace Vinohradský parlament | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Vinohradský parlament

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Parlamentu nenajdete žádnou politiku, ale vynikající českou restauraci. Důraz se zde klade na podávání piva, výtečnou kuchyni a skvělý servis. Vyzkoušejte tuto novou pražskou restauraci. V Parlamentu nenajdete žádnou politiku, ale snahou je zajistit, aby měl každý svůj stůl, hlas a pivo. Pivu je věnována největší možná péče, proto se používá unikátní technologie chlazení piva, chlazení sklenic a tanky chlazené vodou. To vše s důrazem na to, aby každý ze zákazníků měl celý technologický proces chlazení a péče přímo před očima. Naprosto nedílnou součástí kvalita jídel a servis. Proto zde pracuje špičkový šéfkuchař pan Pípala, který pracoval jako Executive Chef Grand Hotelu Pupp Karlovy Vary, hotelu Sheraton a O2 Areny Praha a také manažera pana Vaverku, který se podílel na rozjezdu restaurace Potrefená Husa v Hybernské ulici. Každý pracovní den je připraveno denní menu s nabídkou osmi jídel. O víkendech jsou pořádány zajímavé gastronomické akce. PO CELOU DOBU NÁVŠTĚVY MŮŽETE SLEDOVAT SVÉ DĚTI PŘES NAŠÍ SPECIÁLNÍ APLIKACI NA SVÉM CHYTRÉM TELEFONU NEBO PROSTŘEDNICTVÍM KAMEROVÉHO SYSTÉMU NA TV. Dětský koutek je vybaven: unikátním prolézačkovým systémem vlastní kuchyňkou herní konzolí tabulí na kreslení a párty stolem pro možnost uspořádání oslav narozenin svých dětiček. Pro nejmenší je zajištěna bezpečnostní ohrádka. Na požádání zajistíme tématickou oslavu s výzdobou, dětský dort a pohoštění. po - pá od 10:45 do 21:00 (bez hlídání) so - ne od 11:30 do 17:00 (s profesionálním dozorem ZDARMA)

> Otevírací doba

pondělí - středa 10:45 - 24:00
čtvrtek - pátek 10:45 - 01:00
sobota 11:30 - 01:00
neděle 11:30 - 23:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2 - Vinohrady
Ulice: Korunní 1
Telefon: 224 250 403
E-mail: [email protected]

> Komentáře