Dobrá chata Zadov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dobrá chata Zadov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ubytování na Šumavě - Horský hotel - Dobrá chata Zadov DOBRÁ CHATA nabízí pohodlné ubytování na Šumavě - Zadov - Churáňov a další ubytovací služby nejen pro rodiny s dětmi. Celá chata včetně pokojů je nekuřácká. Ubytování ve 14 pokojích různých velikostí a výhledem s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana) a LCD TV se satelitním přijímačem pro německé a anglické programy. Dobrá chata provozuje také restauraci, která dlouhodobě nabízí bohatý jídelníček, z kvalitních surovin za dobré ceny. Hledáte ubytování na Šumavě? Hledáte místo pro Vaši školu v přírodě? Vyzkoušejte horský hotel - Dobrou chatu. Náš hotel získal v tomto roce Baby Friendly Certifikát a to znamená, že Dobrá chata je přizpůsobena především pro střednědobé pobyty rodin s dětmi a tak nabízí potřebný servis právě rodinám a malým dětem. Slevami pro děti do 12 let a pobytem zdarma pro děti do 2,9 let to nekončí. Chcete využít služeb naší horské chaty? Dejte nám vědět, že se chystáte s malými dětmi a na pokojích budete mít nachystané vše potřebné pro pohodlnou péči o kojence jako vaničku na koupání, dětská ramínka, sedátka, stoličky a další. Dětský koutek Dobrá chata nově otevřela dětskou hernu, kterou vybavila hrami, hračkami, skládačkami, houpadly, skluzavkou, tabulí i dětskými knížkami, pastelkami a vším možným, čím hravě zabavíte své děti při pobytu u nás. Vybavení neustále doplňujeme o nové kousky. I malé děti u nás poznají, kde pohoda je životní styl :-) Restaurace a ostatní prostory Dětský kočárek či kolo s dětskou sedačkou si můžete uschovat v kolárně. V restaurace máme k dispozici jídelní židličky a podsedák. Samozřejmostí je dětské nádobí a brindáky. Připravili jsme i dětské menu a rádi vám ohřejeme kojeneckou stravu či horkou vodu. Najdete u nás i přebalovací stůl, nočník, dětské sedátko a stupátko, aby vaše dítko dobře dosáhlo na umyvadlo. Zahrada a hřiště V létě je na zahradě připravená trampolína, pískoviště a hračky pro děti. Na oploceném hřišti si můžete zahrát míčové hry či učit vaše děti jezdit na kole.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Stachy
Ulice: Zadov 312
E-mail: [email protected]

> Komentáře