Hotel Bára | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Bára

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Relax hotel Bára*** Benecko se nachází na jižním svahu hory Žalý, přímo u cyklotras a běžeckých tras. Nabízí dokonalé místo pro ubytování s dětmi, 5 minut od centra obce Benecko v Krkonoších. Svou domácí rodinnou atmosférou je hotel jako stvořený pro romantické pobyty nebo dovolenou rodin s dětmi. Nabízí sezónní ubytování . Ideální prostředí pro děti i rodiče Zábava pro celou rodinu v našem hotelu i na Benecku v Krkonoších je zajištěna ! Děti rády využití dětský koutek, knihovnu, lezeckou stěnu. Tatínkové přivítají dokonale upravované běžecké trasy přímo od hotelu, fitness, kulečník a chlazené točené pivo. Maminky si odpočinou ve wellness , a potom budou v restauraci dohlížet na své ratolesti u míchaných nápojů či kávových specialit. Ubytování se psem je u nás samozřejmě možné. Využijte parkování přímo u hotelu na neplaceném parkovišti. V zimě doporučujeme sněhové řetězy ! Pro maminky ubytované s malými dětmi je připraven mateřský koutek s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dětským nádobím pro přípravu stravy pro miminka. Koutek při ubytování s dětmi je přístupný 24 hodin denně. Restaurace Restaurace nabízí celodenní možnost stravování. Je propojena s jedinečným dětským koutkem, vybaveným dětskou prolézačkou, kuchyňkou, lezeckou stěnou, skluzavkou, výtvarným koutkem a bohatou knihovnou. Díky tomu mohou rodiče v klidu vychutnat jídlo v restauraci, zatímco se jejich děti baví hrou. Tento koutek je otevřený 24 hodin denně, i po zavření restaurace.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Benecko
Ulice: Benecko 132
Telefon: 737 229 150
E-mail: [email protected]

> Komentáře