Beruška - nejen cvičení pro rodiče s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Beruška - nejen cvičení pro rodiče s dětmi

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Beruška Klatovy je zaměřena na programy pro děti od 4. měsíce do 6 let věku, ve kterých dochází ke správnému rozvoji psychomotorického vývoje dítěte, ke kvalitnějšímu prospívání dítěte a k posílení citových vazeb mezi rodičem a dítětem. Důležitý je vzájemný kontakt rodičů. Sdílení podobných starostí a radostí, získávání informací a inspirací, vzájemná podpora a pochopení a mnoho dalšího dodává rodiči větší sebejistotu, rozhled a klid. Mezi naše priority také hlavně patří radost ze hry, ze setkání, ze života samého. Nabízíme: - pohybové hrátky s kojenci od 4měsíců do cca 10 měsíců - pohybové hrátky s lezci od 10 měsíců do 15 měsíců - pohybove hrátky s batolaty od 15 měsíců do 3 let - herna pro rodiče s dětmi - hudebně - taneční kroužek pro kluky a holky od 18. měsíce do 3 let - konzultace o psychomotorickém vývoji dítěte pro rodiče s dětmi do 1 roku, kteří si nejsou jisti, zda se jejich děťátko vyvíjí souladu s psychomotorickým vývojem - kurz je určen pro těhotné a rodiče s dětmi do 5. měsíce věku - angličtina Helen Doron- výuka probíhá v malých skupinách, tak aby byl zachován individuální a interaktivní přístup pro děti od 2 let - kouzelná výtvarka pro předškoláky

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Klatovy
Ulice: Randova 112
Telefon: 774 236 997
E-mail: [email protected]

> Komentáře